ESTO REMONDILAEN

esto remondilaen

Remondilaen aitab sul oma kodu uuesti ellu äratada!

  • Turvaline ja usaldusväärne
  • Vastus reaalajas
  • Fikseeritud tagasimaksegraafik  

Remondilaen on loodud sinu kinnisvara renoveerimise või parendamise rahastamise eesmärgil. Kata remondi-, sisustus-, uuendus- või laienduskulud. Isegi, kui soovid oma aeda uuendada või vana mööblit välja vahetada, aitab ESTO remondilaen katta kulutused kuni 6000€ ulatuses.

  • Laenusumma: 1000€ – 6000€
  • Periood: 6 – 72 kuud
  • Laenu eesmärk: kodu renoveerimine
  • Eritingimused: 0€ lepingutasu

Sinu laenuotsus on personaalne, sõltuvalt sinu valitud laenusummast, lepingu pikkusest ja krediidivõimekusest. Kõik vajalikud tegevused saad ESTO iseteeninduses teha digitaalselt, olgu selleks siis taotlemine, laenugraafiku muutmine või kasvõi ennetähtaegne tagasimaksmine.

Tagasimaksegraafiku olemasolul on kõik sinu kuumaksed võrdsed ja fikseeritud kogu laenuperioodi jooksul. ESTO iseteenindusportaalis saad oma lepinguid ja tagasimakseid hõlpsalt hallata kohe pärast lepingu sõlmimist.

ESTO AS väikelaenu krediidi kulukuse määr on 51.28% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidisumma 1320 EUR, fikseeritud intressimäär aastas 21.90%, lepingutasu 0 EUR, igakuine haldustasu 3.90 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2345.31 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 36 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 65.15 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Väikelaenu pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO?
ESTO on eelistatuim makselahenduste pakkuja Baltikumis, muutes kaupmeeste müügi- ja tarbijate ostukogemuse revolutsiooniliselt lihtsaks ning sujuvaks. ESTO’l on üle Baltikumi pea 500 000 aktiivset klienti ning üle 3000 partnerpoe. ESTO missioon on aidata partneritel müüa ja klientidel osta.

Kui vajad abi, võta ühendust ESTO AS töötajaga info@esto.ee või külasta https://esto.eu/ee/kliendile-klienditugi.